Çerkezköy İş güvenliği  ve işçi sağlığı, bölgenin hızla sanayileşen bir alan olması ve gün geçtikçe yeni açılan işyerleri ve fabrikaların artması ile önem kazanmaya başlamıştır. Bu bölgede çalışan işçi ve personelin güvenli bir çalışma ortamında çalışabilmesi sanayileşmenin de önünde olan bir konu olmalıdır.

Çerkezköy, Marmara Bölgesinde Tekirdağ iline bağlı olan bir ilçemizdir. 2015 nüfus sayımına göre 133.626 nüfusa sahiptir. Bölgenin sanayileşmede hızla ilerlemesi nüfusun bir çoğunun da fabrika sanayi bölgelerinde çalışmalarına sebep olmuştur.
Çerkezköy’deki İş Güvenliği Riski Yüksek Bölgeler

Çerkezköy bölgesinde üç adet önemli sanayi bölgesi yer almaktadır.
Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi
Veliköy Organize Sanayi Bölgesi
Avrupa Serbest Bölgesi
Çerkezköy İş güvenliğiBu bölgelerde birçok kuruluşun çalışma koşulları Tehlikeli sınıf ve çok tehlikeli sınıf olarak değişmektedir. Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıflara ait işyerlerinde bulundurulması gereken İşyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı sayıları ise firma çalışan sayısına göre belirlenmektedir.

Firmanızın hangi tehlike sınıfına girdiğini ve almanız gereken hizmet saatlerini Çorlu OSGB sayfamızın e-hizmetler bölümünde hesaplayabilirsiniz.

Dilerseniz uzman ekibimiz ile iletişime geçerek, firmanızın ihtiyaç duyduğu iş yeri hekimi ve iş güvenlik uzmanı çalışma sürelerini birlikte çıkartabiliriz

İş Güvenlik ve İşyeri hekimi teklif almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Nedir?

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş firmaların çalıştırdıkları iş güvenliği ve iş sağlığı uzmanları ile çeşitli kanun ve mevzuatlara uygun olarak verilen hizmetlerin genel ismidir.

İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Hizmeti Mecburi Oldu

1 Temmuz 2016 itibari ile 1 kişi dahi çalıştıran firmaların OSGB hizmeti almaları mecburi oldu.  Çeşitli cezalar ise hizmeti almayan firmalara uygulanabilecek
Çerkezköy’de İş Güvenliği ve İş Sağlığı Hizmeti verdiğimiz Sektörler

Çerkezköy bölgesinde hizmet verdiğimiz başlıca sektörler arasında, Tekstil, Metal Sanayi ve İnşaat sayılabilir. Hizmet verdiğimiz firmalarda konusunda uzman olan iş güvenlik ve iş yeri hekimi personeli çalışmaktadır. Herhangi bir sebeple ile personelimiz ile ilgili değişiklik talebinde bulunursanız firmanız için yeni bir iş güvenliği uzmanı atanacaktır.

Nerelerde İş Güvenliği Hizmetleri Sağlıyoruz ?

Çerkezköy büyük bir sanayi bölgesi olması sebebi ile bir çok kesimde sanayileşme hızla ilerlemiştir. Özellikle sanayi bölgelerinin yoğunlaştığı, Çerkezköy organize sanayi bölgesi, Veliköy organize sanayi bölgesi ve ülkemizin sayılı serbest ticaret alanlarından Avrupa Serbest Bölgesinde faaliyetlerimiz her geçen gün artarak devam etmektedir. Organize sanayi dışında yer alan diğer küçük işletmelerin bulunduğu Kapaklı, Kızılpınar, Velimeşe, Çerkezköy Oto Sanayi Sitesi, Karaağaç gibi yerleşim alanlarında da çalışmalarımız mevcuttur.

Neden Çorlu OSGB

Çorlu OSGB bölgede konusunda uzman iş sağlığı ve iş güvenliği personeli hizmeti veren istikrarlı bir büyüme gösteren tecrübeli bir firmadır. Siz de firmanızda Çorlu OSGB farkını hissetmek için iletişim ve online teklif sayfalarımızdan size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.